Plantcontainers

Deze milieuvriendelijke containers zijn vervaardigd van gerecycled PE en PP materiaal.
Door te werken met de modernste spuitgietinstallaties, produceert TR Plastics industrie een zeer milieuvriendelijk kwaliteitsproduct.
De plantcontainers voldoen uiteraard aan de eisen die binnen deze sector worden gesteld.

Plantcontainers

INHOUD BOVEN DIAMETER (ca. in cm) ONDER DIAMETER (ca. in cm) HOOGTE (ca. in cm)  AANTAL PER PALLET
2,5 L2114,517,51500
5 L24,017,5221500
6 L24,520,519700
8,5 L2823211000
10 L KON.2822,5261000
10 L SQUAT282127700
12 L PLC322524840
12 L BE/POT212424900
16 L SQUAT332826,5300
20 L SQUAT332730250
25 L KON.393133200
30 L KON.4030,540200
30 L EC423928250
35 L472934200
45 L534128240
65 L594535200
90 L665237100

Bloempotten

INHOUD BOVEN DIAMETER (ca. in cm) ONDER DIAMETER (ca. in cm)HOOGTE (ca. in cmAANTAL PER PALLET
5 L.2417,522,01500
6 L.24,520,519,0700
9,9 L.2718,027,01500
10 L KON.2822,525,01000
10 L SQUAT2821,027,0700
13 L KON.29,519,035,5720